[ Рус ] Eng Укр

Славянский базар Выставки в Харькове
 


SiteHeartЛогин

Пароль

Регистрация

  ЕВРО-2012

Экспоцентр «Славянский базар» оказал техническую поддержку к подготовке объектов «Евро-2012» на стадионе «Металлист» в Харькове, а также «Донбасс Арена» в Донецке.


подробнее...


  Пост-релиз строительного форума «Славянский базар

29 марта-1 апреля 2012 г.


подробнее...


  Галерея лучших работ

III всеукраинского конкурса «Интерьер Года 2011»

 


подробнее...


  Демонстрация видов единоборства

на выставке «Здоровье. Мода. Красота»


подробнее...


  В Харькове пройдет выставка-ярмарка

«Здоровье. Мода. Красота»


подробнее...


  В Харькове успешно прошла строительная выставка

 «Архитектура. Строительство. Интерьер»


подробнее...


  Новые возможности виртуального участия в специализированных выставках

на страницах Интернет ресурса www.vistavka.com


подробнее...


Опрос

Оцените наш сайт

удобный в использовании (навигация)
информативный
интересный дизайн
высокая скорость загрузки страниц
нет плюсов

Каталог предприятий / Детский мир

КАТАЛОГ
предприятий-участников выставок

Для поиска компании по каталогу воспользуйтесь ПОИСКом по сайту (левая колонка сайта)


 

«Міська молочна фабрика- кухня дитячого харчування», Комунальне підприємство


61054, г. Харьков, ул. Механизаторская, 13
Тел.: (057) 364-55-67, (057) 364-55-68, (057) 66-12-84
E-mail:
milkfactory.kharkov@gmail.com 
Http://milkfactory.org.ua

 Комунальне підприємство «Міська молочна фабрика- кухня дитячого харчування»

Комунальне підприємство «Міська молочна фабрика –кухня дитячого харчування» засновано в 1978 році і належить до комунальної власності територіальної громади м. Харкова та розташована за адресою: м. Харків, вул. Механізаторська , 13.

З 1999 року відбулась реорганізація підприємства з метою обслуговування дітей раннього віку шляхом переведення на повний господарський розрахунок.

На сьогоднішній день по м. Харкову та Харківської області 89 роздаточних пунктів, де видається наша продукції.
Фактична потужність виробництва складає до 35 тис. порцій дитячого харчування на добу де готову продукцію отримують біля 15 тис. дітей.
На підприємстві установлені сучасні технологічні лінії, застосовуються сучасні автоматизовані технології, за якими основна увага приділяється скороченню періоду проходження молока від моменту отримання з господарства до моменту виходу готової продукції, яка не містить ніяких консервантів і має короткий термін зберігання.

Доставка продукції з основного виробництва до пунктів видачі дитячого харчування забезпечується власним автотранспортом з холодильним обладнанням.
На підприємстві працює виробнича лабораторія з сучасними приладами та відповідними реактивами, яка контролює якість та безпеку вхідної сировини та готової продукції.
На підприємстві працює 190 особа, переважна кількість працівників має вищу та спеціальну освіту. Керівний склад підприємства має досвід роботи за спеціальністю від 10 до 20 років.

З метою широкого інформування батьків про асортимент та якість продуктів дитячого харчування , які виробляє комунальне підприємство “Міська молочна фабрика кухня дитячого харчування”, а також терміни їх призначенням дітям відповідно віку , в дитячих закладах охорони здоров'я міста створені “Школи здорового харчування”.

На виробництві введена система НАССР- система якості та безпеки , яка і забезпечує випуск безпечної та якісної продукції.

Наші продукти – це 14 найменувань асортименту до яких входить група кисломолочних продуктів, а саме «Біфівіт» який містить біфідобактерії, «Продукт ацидофільний солодкий» з вмістом ацидофільної палочки , «Наріне» - ці продукти застосовуються як допоміжні засоби для лікування та профілактики кишкових захворювань, дисбактеріозу, дизентерії, сприяють дезактивації шкідливих речовин (нітратів, радіонуклідів), а також до цієї групи входять кефіри які заквашуються кефірними грибками власного приготування, сметана. Також нашим підприємством виготовляються настоянки з шипшини, кизилу, сухофруктів які поліпшують травлення, посилюють обмін речовин. В 2008 році почали виробництво масла вершкового «Екстра» 82,5% виробляється з високо жирних вершків без жодних харчових добавок. Термін зберігання готової продукції становить від 24 годин(сир кисломолочний) до 48 годин, а термін зберігання масла вершкового становить 15 діб.

Найближчим часом нашим підприємством планується розпочати випуск каш молочних(вівсяна, гречана, рисова, манна ), а також планується розширення асортименту за рахунок використання спеціальних заквасок з пробіотичними властивостями в тому числі на основі молочнокислих чи біфідобактерій, наприклад «Віталакт».

Всего просмотров: 2655

  Rambler's Top100   Украинский портАл

webPC.com.ua